Kategorie: Wszystkie | zagubione | znalezione
RSS
piątek, 06 września 2013
znaleziono suczkę shih tzu

31.08.2013 na drodze między Szczecinem a Chociwlem znaleziono suczkę Shih Tzu.Piesek ma chip o numerze 985170000633829. Kontakt 504044258

 

znaleziono pieska

szukamy właściciela lub opiekuna dla pieska, który od jakiegoś czasu błąka się w okolicach dawnego pałacu Tarnawskich.

Widać, że o pieska ktoś dbał, ma ładną, błyszczącą sierść, czarny, z podpalaną mordką i łapkami. Wystraszony, czasem wychodzi, kiedy się podchodzi z jedzeniem. Tymczasowo jesteśmy w stanie znaleźć mu czasową opiekę, niemniej chodzi o odszukanie właściciela bądź nowego opiekuna na stałe dla niego.

Być może jest to pies, który zaginął/został skradziony właścicielce z ul. Pędzichów lub Wróblewskiego - niestety ogłoszenie o zaginięciu ktoś zerwał (było to więcej niż miesiąc temu) - w ogłoszeniu była wzmianka, że pies jest chory i potrzebuje lekarstw. - jeśli ktoś Państwu zgłaszał w/w zaginięcie bardzo proszę o kontakt ze mną 664 460 472 lub panią Basią 507 104 218.

 

wtorek, 27 sierpnia 2013
Zaginęła kotka o imieniu Tosia

Kotka o imieniu Tosia zaginęła w nocy z 16-17 sierpnia 2013 na osiedlu Kalinowym 20 w Nowej Hucie. Tosia ma około 4 lat, jest szara, pregowana i ma jedną tylną łapkę jaśnieszą z lekko rudym odcieniem sierci. Tosia jest kotkiem domowym, oswojonym bardzo przyjacielskim i ufnie nastawionym do ludzi. Reaguje na swoje imię. Ktokolwiek ją widział lub znalazł proszony jest o kontakt pod nr telefonu 791364477.

 

 

piątek, 16 sierpnia 2013

 8 sierpnia 2013 r nad ranem w okolicach ulic: Pułaskiego, Barska, Konfederacka, Monte Cassino (stare Dębniki) w Krakowie zaginęła kotka Milusia (trikolorowa: szaro-rudo-biała), około 5. lat, po sterylizacji. 
Jest ułożonym kotem domowym niewychodzącym, łagodnym i przyjaznym. Bardzo zżyta z dziećmi, ciekawią ją zabawy i zabawki, choć płoszy: hałas i gwałtowne ruchy.

Ktokolwiek ją znalazł lub widział proszony jest o kontakt pod numerem telefonu 698 304 805.

 

Witam Serdecznie!

Wziąłem na przechowanie zaniedbanego, chudego psa od kilku nastolatków, za którymi chodził pies a oni chodzili po domach z prośbą o przyjęcie psa. Albo się zgubił, albo jest porzucony. Liczę na optymistyczna wersje

Mam psa i jak wróci łatwo nie odda terenu. Mogę go godnie przechować, jakoś się muszą dotrzeć, żal do schroniska dawać tą biedę.. widzę, że tęskni

Weterynarz ocenił ze jest to mieszaniec berneńczyka i setera, wazy 22 kg (jest chudy i jeszcze ze 4 kg by się przydało żeby przytył). Ma wnętrostwo jednego jadra (myślałem ze miał zabieg), ma małą cystę na piersi/lewa łapa, co może być wyciekiem, stłuczeniem (miękkie pływające wielkości polowy jajka). Po za tym zdrowy, ok 6 lat. Dostał już cos na robaki, za tydzień go szczepie. Mam wrażenie ze słabo słyszy, chociaż weterynarz zaglądał w uszy i jest ok. Jeśli tak jest mógł nie słyszeć wołania..

Znaleziony w kokotowie, 800m od granic Krakowa na trasie do Niepołomic. Bardzo ufny do ludzi, ZERO agresji, zmordowany upałami, waruje gdy jestem obok, idzie chętnie na smyczy przy nodze. Nie boi się obcych ludzi (bylem u kilku znajomych i żadnych kłopotów). Cwaniak wypluwał mięso z pigułami, wiec ścisnąłem mu kufe i połknął. Nie warczał i nie protestował, gdy to robiłem. Od niedzieli nie słyszałem szczeknięcia. Bojaźliwy nawet wobec dwa razy mniejszych kundelków. Nieśmiało podchodzi do ogrodzeń przewąchać inne psy, ale odchodzi bez awantury .To był pies naprawdę chciany i ufny. Ożywia się i rześko biegnie przy nodze. Spokojnie przyjmuje obroże i smycz.

Przesyłam kilka zdjęć ,za kilka dni powinien lepiej wyglądać - po nawodnieniu i podkarmieniu

Zgłosiłem psa do Straży w Wieliczce.

Może w waszych schroniskach ktoś kojarzy tego psiaka, może był adoptowany?! Ma kartę u weterynarza w Wieliczce z imieniem "Znajda". Dla mnie prawdziwe, bez podtekstu złośliwości.

tel kontaktowy  602 76 96 64

mail: wstasiakz@poczta.fm

 

środa, 14 sierpnia 2013
Znaleziono psa

Znaleziono mieszańca owczarka berneńskiego i settera, waży 22 kg, ma około sześciu lat. Sprawia wrażenie, że mało słyszy.

Znaleziony w Kokotowie, 800m od granic Krakowa na trasie do Niepołomic. Bardzo ufny do ludzi, brak agresji, idzie chętnie na smyczy przy nodze. Nie boi sie obcych ludzi. Spokojnie przyjmuje obrożę i smycz.

Kontakt: 602 76 96 64,  wstasiakz@poczta.fm

 

zaginęła kotka

8 sierpnia 2013 r nad ranem w okolicach ulic: Pułaskiego, Barska, Konfederacka, Monte Cassino (stare Dębniki) w Krakowie zaginęła kotka Milusia (trikolorowa: szaro-rudo-biała), około 5. lat, po sterylizacji.
Jest ułożonym kotem domowym niewychodzącym, łagodnym i przyjaznym. Bardzo zżyta z dziećmi, ciekawią ją zabawy i zabawki, choć płoszy: hałas i gwałtowne ruchy.

Ktokolwiek znalałż lub widział proszony jest o kontakt pod numerem telefonu

 698 304 805

 

 

niedziela, 14 lipca 2013

Dnia 3.07. 2013 roku zaginął mój pies w okolicach Kokotowa. Prawdopodobnie uciekł w nocy. Jest cały brązowy, brzuszek ma biały.

Ma na imię Pluto. Ma 13 lat. Szukam go i już sama nie wiem w którą stronę mam jeździć. Zastanawiam się w ogóle czy wróci i jak daleko mógł pójść.

Piszę, gdyż chciałam się dowiedzieć czy nie ma go u Państwa czasem. Nawet jeśli się pojawi to proszę dać znać.
W załączniku przesyłam zdjęcia.

Pozdrawiam
Anna Karpińska
tel. 604 503 454
mail: annakarpik@interia.pl

 

środa, 19 czerwca 2013
Skawina, zaginął pies

Późnym popołudniem 07.06.2013 w Skawinie zaginął pies (samiec) , mieszaniec wilczura i dobermana, wielkości i postawy wilczura, czarny podpalany, krótkowłosy, długi ogon, klapniete lewe ucho, pies z chipem nr 616093900005793.
Wabi się Dizel ( pies adoptowany ze schroniska w krakowie w ubiegłym roku)
Proszę o wszelkie informację pod nr tel: 508 380 470

 

wtorek, 21 maja 2013
poszukiwany od pół roku Kolt

30.12.2012 z okolic ulic Pod Dębami/braci Kiemliczów (Kliny Zacisze) w Krakowie, uciekł spłoszony wystrzałami petard nasz pies, Colt, przygarnięty rok temu ze Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt przy ul. Rybnej 3 w Krakowie (w schronisku wabił się Wat).

Dziś może być wszędzie. Choć znając jego temperament i stosunek do świata - to pewnie są to obrzeża Krakowa, na południe od Wisły. Ciągle go szukamy!

Kolt, to dość duży czarny 5 letni pies, szczupły mieszaniec z wydatnymi sterczącymi uszami, z białym krawatem i z czerwoną obrożą.

Cechy szczególne: nr mikroczipa 982061600045490; niezwykle strachliwy w stosunku do ludzi i świata zewnętrznego, w stosunku do innych psów – przyjacielski.

Rodzina prosi o informację pod nr tel. 608 320 302. Wyznaczono nagrodę

 

 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 17